מדריך איכות

מדריך איכות מכיל 15 נהלים ובהם הוראות כיצד לבצע בפועל את הדרישות (הניתנות בכלליות) בתקנים השונים. הוא מותאם לכמה סוגי תקנים בהתאם לצורך של הארגון – ISO 9001, ISO 17025, ISO 15189, ונוהל לאבטחת איכות של משרד הבריאות.

מדריך האיכות אותו אני מציעה כבר עובד מזה שנים רבות במספר ארגונים אשר עברו בהצלחה מבדקים וקיבלו התעדות והסמכות לתקנים השונים. מדריך זה כבר עבר ועובר שידרוג ושיפור של גירסאות רבות, בהתאם למשוב המתקבל מהעשייה בשטח.

מלבד הנהלים עצמם, מדריך האיכות מכיל סט שלם של טפסים, המתרגמים את הכתוב בנהלים לשפת המעשה. הצירוף של ידע (קורס) עם הנהלים והטפסים הללו, יאפשרו לכם מיידית לצאת לעבודה.

ארגון שמנסה לכתוב לבד את סט הנהלים הנ"ל, כאשר אין לו אדם בעל ניסיון עשיר בתחום, ימצא שהוא ישקיע זמן עבודה רב מאוד, ובסופו של דבר סביר להניח שההוצאה הכספית על כך לא תהיה קטנה מההשקעה במדריך זה, אשר נכתב בצורה מקצועית, מתוך הכרות מעמיקה עם עולם האיכות וניסיון רב, וכבר נבדק פעמים רבות.

כאשר ארגון מבקש לבנות מערכת איכות – התהליך האידיאלי הוא לקבל הדרכה, לרכוש את מדריך האיכות ולקבל ייעוץ במקביל.

במידה ואין אפשרות לבחור בייעוץ, ויש כוחות פנימיים בעלי ניסיון בתחום, ניתן לרכוש את מדריך האיכות ורצוי גם הדרכה לבניית מערכת האיכות, ולבנות את המערכת על בסיס נהלי מדריך האיכות – יש מספר ארגונים שבחרו בדרך זו בהצלחה רבה.

לפרטים נוספים - צור קשר